Mor renk İle evler Harika

Beni tanıyanlar en sevdiğim rengin mor olduğunu iyi bilirler:) Bana her zaman neşeli, pozitif, dinlendirici, iyileştirici ve eğlenceli gelmiştir mor renk. Kimine depresif gelse de benim için mutlu ve umut dolu bi renktir mor, ve bu yıl favori rengimle her yerde özellikle de ev dekorasyonda sık sık karşılaşacaksınız icon smile Mor renk İle evler Harika Menekşe morundan lavanta rengine, pembe orkideden mürdüm tonlarına, bu yıl morun tüm tonlarının yılı olacak.

Duvarınızda, perdelerinizde, banyo seramiklerinizde, koltuklarınızda ve hatta mutfak dolaplarınızda da mor rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mor her odaya, her objeye ve her tarza çok yakışan ve çok uyumlu bir renk. Eklektik, bohem, modern, country ya da oryantal fas stili, tüm stillere de uyum sağlayan morla bu yıl evlerinize farklı bir renk katabilirsiniz.

mor Mor renk İle evler Harika

mor2 Mor renk İle evler Harika

Bir önceki yazımız olan Tavan Dekorasyonu başlıklı makalemizde renk, salon ve tavan hakkında bilgiler verilmektedir.

About Mavi

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.
This entry was posted in Mimari and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>